blog architektoniczny
Strona główna Biura Projektowego - Furmanek AleksanderRealizacje Biura Projektowego - Furmanek Aleksander
Strona główna Biura Projektowego - Furmanek Aleksander
Artis sola domina necessitas
Artis sola domina necessitas
Artis sola domina necessitas


Dzień dobry!

Serdecznie witam na blogu poświęconym problemom związanym z takimi dziedzinami, jak architektura i urbanistyka, dziedzictwo kulturowe oraz budownictwo. W zamyśle jest on skierowany do wszystkich, gdyż wiele negatywnych zjawisk w tych obszarach dotyczy każdego z nas i wpływa na nasze życie, nawet jeśli sobie tego nie uzmysławiamy.

Blog architektoniczny to środek komunikacji, za pomocą którego chciałbym podzielić się swoją wiedzą z tej problematyki i refleksjami z kilkunastoletniego doświadczenia zawodowego jako architekt. Tematyka ta jest na tyle ważna i potrzebna, że warto ją poruszać. Tym bardziej, że wydaje się ona być dość niszowa w blogosferze. Cóż, zapewne w blogu architektonicznym nie będzie można znaleźć aż tak nośnych opowieści, jak w mainstreamowych blogach modowych, lifestylowych, czy kulinarnych, ale i dla tych mniej popularnych spraw jest miejsce w internecie. Na szczęście!

[2013.11.07; kategoria: Wszystko pozostałe; autor: AF]Wszelkie prawa zastrzeżone © Biuro Projektowe - Furmanek Aleksander 2009-2023